O nás

logo_sterixretro-202

Od 01.08.2018 sme pre Vás spustili nový e-shop zameraný len na retro žiarovky a designové svietidlá. V súčasnej dobe ponúkame najširšiu ponuku retro EDISON žiaroviek a retro LED žiaroviek na českom a slovenskom internete. Ponuku pre Vás neustále rozširujeme a vylepšujeme!

Pri pravidelnom alebo výnimočnom odbere sme Vám pripravený poskytnúť veľkoobchodné ceny. Pre našich obchodných partnerov máme pripravený program marketingovej a predajnej podpory, viac informácií v sekcii veľkoobchod. Internetový obchod STERIXretro.sk, vznikol ako náš tretí e-shop k pôvodnému STERIX.cz, ktorý prevádzkujeme už 9 rokov a STERIXretro.cz! Všetky naše ponúknuté značky patria k tým najlepším v obore.

Naším cieľom je odlíšiť sa od konkurencie a ponúknuť naozaj originálne osvetlenie, ktoré inde nenájdete, vrátane prijateľných cien, ktoré sa snažíme pre Vás vytvárať! Vďaka tomu spolupracujeme zo svetelnými štúdiami, architektmi alebo vyhľadávačmi designového nábytku, ako je napríklad www.favi.cz - kde vďaka nášmu webu vytvorili kategóriu Designové žiarovky.

Väčšinu tovaru, ktorý nájdete v našej ponuke pre Vás priamo dovážame, ako dovozcovia značky alebo sme priamymi distribútormi vybratých značiek.

sterix-retro-predajna-01

sterix-retro-predajna-02